Оплата

Після підтвердження замовлення Вам на електронну скриньку прийде лист з деталями замовлення. Далі наш менеджер перевірить наявність товару на складі і надішле Вам реквізити на оплату. В нашому інтернет-магазині можлива оплата на банківську картку чи при отриманні замовлення на пошті, за умови передплати 200 гривень на картку(просимо віднестись з розумінням до цього пункту, це кошти на доставку в дві сторони, якщо Ви раптом не прийдете за замовленням). Оплатити замовлення при отримані можливо лише за умови доставки Новою поштою.

  

Доставка

Ми пропонуємо доставку нашої продукції двома найбільшими логістичними операторами на території України - це Нова пошта і Укрпошта. 

Відправлення замовлення відбувається на протязі 1-3 днів після оплати, дні відправки Пн., Вт., Ср., Чт., Пт.

Зверніть увагу! Всі замовлення які не були отримані на протязі 5 днів після приходу на відділення перевозчика автоматично повертаються назад.

  

Повернення

Повернення товару відбувається у відповідності з чинним законодавством. На протязі 14 днів після отримання.

Повернення товару відбувається за рахунок клієнта.

Перед відправкою всі товари перевіряються і страхуються, браковані чи пошкодженні товари ми не відправляємо і повертаємо повну вартість.

Обовязково оглядайте замовлення на відділеннях транспотної компаніі, при виявленні пошкодження обовязково складайте акт претензії/відмови, пошкодженна продукція без акту поверненню не підлягає.

Товар, який Ви повертаєте повинен бути відповідної якості, без механічних пошкоджень, слідів монтажу чи використання.